Mavi Yunus Okul Öncesi Tatil Kitabı

Çocuklarımızın yaz tatilinde hoşça vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla okul öncesi eğitiminde uygulanan tüm etkinliklere yer verilen bir kitaptır. Kitabın içeriğinde tekerleme, şiir, bilmece, parmak oyunu, öykü tamamlama, isim koy- ma, deney yapma, oyun araçları hazırlama ve oynama gibi birçok etkinlik yer almaktadır. Duygularla ilgili çalışmalar, dikkat çalışmaları, örüntü çalışmaları, sayılarla ilgili çalışmalar, 10 içinde toplama ve çıkarma yapma, basit problemleri çözme çalışmaları eğlenceli etkinliklerle verilmiştir. Ayrıca çocukları ilköğretime hazırlamak amacıyla bitişik eğik el yazısına hazırlık çalışmaları, aynı sesle başlayan ve biten sözcüklerle ilgili çalışmalar, oyun hamuru ve parmak boyası vb. etkinlikler bulunmaktadır. Kitabımız, zengin içeriği ve farklı etkinlikleriyle alandaki diğer tatil kitaplarından ayrılmaktadır.

Kitabın içeriği hazırlanırken ilköğretim 1. sınıf ders programları incelenmiş, ilköğretime hazırlayıcı etkinliklerin seçilmesine özen gösterilmiştir.
Okul öncesinden ilköğretime geçiş niteliğinde olan bu kitabımızda çocukların yaratıcılıklarını ön plana çıkaracak açık uçlu yönergelere; görsel, işitsel ve kinestetik öğ- renme sitillerine uygun etkinliklere yer verilmiştir.
160 sayfa, 19.5x27.5 cm boyutlarında, 4 renk, 1. hamur 90 g kâğıt, 4 renk bristol kapak baskılıdır. Kapaklar silinebilir özellikte selefon kaplıdır.
 

Anasayfa
Okul Öncesi Yayınları
Kaynak Ürünlerimiz
Seminer Görüntüleri
Seminer Sunumları
İletişim
Karaca Eğitim Yayınları
KOZA Yayın Dağıtım
KOZA Matbaa
Fuar
Basında Mavi Yunus
Planlar
Sipariş ve Bilgi Talep Formu


Yayın Kataloğu 2015-16
Sesleri Farkediyorum CD DemoDaha büyük boyut için...
Deneyelim, Eğlenerek Öğrenelim CD Demo

Haberler

Tüm hakları saklıdır © 2009
Mavi Yunus Okul Öncesi, Karaca Eğitim Yayınları Ltd. Ş.'nin tescilli markasıdır.